DYQANI FAUNA.AL

Zogj te te gjitha llojeve

KANARINA, PAPAGAJ, PELLUMBA, ZOGJ TROPIKAL

MACE

TE GJITHA RRACAT

NE RRJETIN E DYQANEVE FAUNA.AL

TE GJITHA RRACET
E QENVE

USHQIMET

ULJE DERI NE 50%

PREV
NEXT

Na Gjeni Hapur

E Hena - Diele 08:00 - 21:00

Na Telefononi

+355 69 2574 075

E-Mail

info@fauna.al

Fauna.al

Shkurt 2009, është muaji kur hapem për herë të parë dyqanin fizik FAUNA.AL ne Tirane dhe per mbi 10 vjet kemi ofruar sherbime te shkelqyera per klientet jo vetem shqiptar qe jane te apasionuar pas kafsheve. Jemi nje rrjet dyqanesh te bazuar ne Shqiperi gjithashtu dhe online qe prej 2016.

Fauna.al nuk eshte thjesht nje dyqan kafshesh. Ne jemi staf qe i duam kafshet, i rrisim dhe kujdesemi per to. Jemi si ju. Kur blini tek ne, online apo fizikisht ne dyqan, mund ta kuptoni qe sdo shesim dicka qe smund tja jepnim kafsheve tona. Ushqimi qe mbajme per kanarinat, eshte eskluziviteti i jone i ardhur nga Italia nga kompanite: COMPROSEMEL'IT dhe PINETA.

OK, PERSE FAUNA.AL?

Ka shume arsye, por me te rendesishmet..

10 Vite Eksperiene

Staf profesional dhe njohes shume i mire i nevojave te kafsheve dhe pronareve te tyre

USHQIME PREMIUM

Ushqime premium per kafshet tuaja dhe me eskluzivitetin qe e posedon vetem Fauna.al

FAUNA.AL

Me nje rrjet dyqanesh ne gjith Shqiperine dhe tashme online mund te perballojm nevojat e klienteve tane ne cdo moment

Support 24/7

Jemi ketu per tju keshilluar dhe per tju ndihmuar per cdo problem qe keni ne lidhje me kafshet tuaja.

DYQAN

Dyqan kafshesh, Ushqime Premium dhe aksesore per kafshet tuaja

PARUKERI

Ofrojme parukeri prane dyqaneve te FAUNA.AL

ADOPTIM

Jane shume kafshe te mrekullueshme qe duan te adoptohen dhepresin prej jush ate shpine e ngrohte.

KLIENTET TANE DHE PARTNERET

Sherbim i shpejte dhe cmime shume ekonomike me cilese te produkteve premium.

XHENI HOXHA

Cat Owner
Tek Fauna.Al kam gjetur ushqimin me te mire per kanarinat e mia. Do jua rekomandoja cdokujt prej jush qe mban kanarina ne shpi. Te gjitha farat e nevojshme.

ERIND QAMILI

Mbareshtues Kanrinash

Mateo Muca

Mbareshtues Kanarinash
Me ushqime te cilesise se pare dhe pastocinat me permbajtje te larte bimore dhe proteinike ndikojne drejtperdrejt ne jetegjatesine dhe kenget e zogjve.
PARTNERET

Na Kontaktoni

Mos hezitoni te na kontaktoni! Do ju arrijm brenda 24 oreve!

VENDOSNI EMAIL TUAJ

Vendosni email te njoftoheni per ofertat me te fundit prej nesh

Te dhenat tuaja jane te ruajtura me ne sipas ligjeve perkatese. E urrejm spamin po aq sa dhe ju, do njofoheni vetem per ofertat me te fundit per klientet tane. Perfitime deri ne 30% ulje.

Lajmet Me Te Fundit

VIEW ALL -
TOP